четверг, 4 февраля 2016 г.



1)      Текстце довільна інформація, яка подається за допомогою символів, що вводяться з клавіатури. Прикладами текстів є статті, документи, листи тощо.
       Системи обробки текстів — програми для створення, редагування і друку текстових документів.
       * текстові редактори
       * текстові процесори
       * настільні видавничі системи
  Текстовий редактор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати, форматувати і зберігати текст. (Multi-Edit, WordPad, Блокнот, Твір, Лексикон...)
  Текстовий процесор– це програма, що дозволяє вводити, редагувати й форматувати текст, вставляти малюнки й таблиці, перевіряти правопис, складати зміст, виконувати преніс слів та багато інших складних операцій (MicrosoftWord, WordPrefect, OpenOffice, Word-Start...)
     Системи опрацювання текстівмають бібліотеки шрифтів, малюнків, інструментів, різноманітніші можливості обробки текстів, ніж звичайні текстові редактори.
Основні переваги застосування текстового процесора при створенні документів:
  *    естетичний зовнішній вигляд документу;
  *    простота редагування;
  *    можливість повторного використання документів;
  *   перевірка правопису і граматики;
  *    можливість об'єднання різних видів даних.
2)     Текстовий процесор Microsoft Word — програма, призначена для роботи в системі Windows, а тому її інтерфейс подібний до інтерфейсів інших Windows-програм. Це стосується структури вікна програми, назв деяких команд, вигляду діалогових вікон тощо. Проте є у ньому і специфічні елементи, призначені для виконання завдань, пов'язаних з обробкою тексту.
Інтерфейс програми Word настроюваний, адже користувач має можливість змінювати вміст панелей інструментів і меню, їх розташування тощо. Набувши більшого досвіду, ви зможете настроювати інтерфейс Word.

3)      Формат файлу (або тип файлу) в інформатиці - це усталений стандарт запису інформації у файлі даного типу. Спосіб кодування інформації або даних залежить від застосованої комп'ютерної програми. Часто формат файлу визначається його розширенням.
Тип файлу - це інформація для швидкої ідентифікації вмісту файлу операційною системою і користувачем без необхідності зчитування всього вмісту файлу. Завдяки цій інформації, користувач приблизно знає, тип інформації у файлі, а в операційній системі може бути знайдена програма для обробки файлів даного типу. Для того, щоб правильно працювати з файлами, програми повинні мати можливість визначати їх тип. З історичних причин, в різних операційних системах використовуються різні підходи для вирішення цього завдання.
    4)   миша - встановити вказівник миші на потрібне місце тексту і клацнути лівою кнопкою;
     клавіші із стрілками - натискати відповідні клавіші, поки курсор клавіатури переміститься на потрібне місце тексту;
    спеціальні клавіші
Home - переміститися на початок рядка;
End - переміститися в кінець рядка;
Page Down - переміститися на екранну сторінку вперед;
Page Up - переміститися на екранну сторінку назад;
Ctrl + Home - переміститися на початок тексту;
Ctrlt + End - переміститися в кінець тексту.
5)     
  Це можна зробити у два способи: 
* увести запит у поле Введіть запитання, розташоване у верхньому правому куті вікна програми у рядку меню (найточніші результати дає запит з 2-7 слів) 
Робота довідкової системи особливо ефективна, коли є підключення до Інтернету. У такому разі з панелі завдань Довідка відкривається доступ до значно більшої кількості розділів довідки та шаблонів, які найкраще відповідають введеному запитанню. Крім того, користувачу будуть доступні посилання на навчальні курси, оновлення продуктів, колекції картинок та інші ресурси, розміщені на веб-сайті Microsoft Office Online. До цього сайту можна звернутися й безпосередньо з програми Word 2003, виконавши команду Довідка ► Microsoft Office Online. 
Проте якщо підключення до Інтернету повільне, пошук відомостей на сайті Microsoft Office Online може тривати надто довго. У цьому випадку на панелі Пошук в області завдань Результати пошуку зі списку слід вибрати елемент Автономна довідка та клацнути кнопку (Почати пошук) праворуч від поля з пошуковим запитом. 
6)       Набір тексту за допомогою клавіатури
Клавіші, які використовують найчастіше:
Еntеr — перехід до нового абзацу, створення нового абзацу;
Dеlеtе — видалення виділеного фрагмента або символу праворуч від курсору;
BасkSрасе — видалення символу ліворуч від курсору;
Shіft — короткотривала зміна регістру;
Сарs Lосk—довготривала зміна регістру ( перемикання клавіатури для введення великих (малих) літер). При цьому горить індикатор у правій частині клавіатури вказує на ввімкнений режим ВЕЛИКИХ літер;
Сtrl, Аlt — клавіші керування, що змінюють призначення інших клавіш (збільшують можливості маніпулювання клавіатурою);
Ноmе, Еnd — швидке переведення текстового курсору відповідно на початок рядка, кінець рядка;
Раgе Uр, Раgе Dоwn—прокручування тексту на розмір поточного вікна відповідно вперед і назад.

Комментариев нет:

Отправить комментарий